Sponsors

MDV Projectvanhetjaar School Sport Vereniging VO Challenge010 Alleen jij bepaalt wie je bent

Ons veld is groter TPP

< Terug naar Nieuws

De Feyenoord Street League is begonnen voor onze jeugd!

Geplaatst op 15-10-2018 om 12:08 uur

De Feyenoord Street League (FSL) is een straatvoetbalcompetitie voor kinderen uit de bovenbouw van het basisonderwijs. In de gebieden Rotterdam-Zuid, Rotterdam-West en Ridderkerk zijn wijken actief die met een eigen team meedoen en op een geselecteerd veld in de eigen wijk tegen andere teams spelen.

Vandaag was het dan eindelijk de eerste keer voor het team uit onze eigen jeugdacademie. De afgelopen week werden de contracten getekend door onze jeugdspelers en vandaag mochten ze dan eindelijk in actie komen. Op het veldje op het Noordereiland werd er gespeeld tegen Fc Eiland. Helaas eindigde het in een nederlaag, maar wel was dit een mooie eerste ervaring en zal er over twee weken op zondag 28 oktober gestreden worden voor de eerste punten van het seizoen tegen Fc Helderheid in hun eigen "stadion" in de wijk.

Overigens kunnen er eerder al punten worden behaald door eigen buurtbijdragen of sponsoren die meehelpen. Dit mondt uit in het "Geen woorden maar daden" puntensysteem!

Wij wensen onze jongens veel succes in de Feyenoord Street League!