Sponsors

MDV Projectvanhetjaar School Sport Vereniging VO Challenge010 Alleen jij bepaalt wie je bent

Ons veld is groter TPP

< Terug naar Nieuws

TPP jeugdacademie ontvangt paaspresentjes na afloop training

Geplaatst op 26-03-2018 om 22:00 uur

Omdat het aanstaande zondag Pasen is zijn de jeugdspelers van TPP verrast met paaspresentjes. Mede dankzij onze dierbare vrijwilligers werd dit mogelijk gemaakt!

Ook zijn de jeugdspelers bezig aan de laatste periode van het 2e seizoen van de TPP jeugdacademie. In de afgelopen maanden heeft onze jeugd veel getraind en z'n wedstrijden gespeeld, waardoor de ontwikkeling vooruit is gegaan en spelers beter zijn geworden. Dit is uiteraard ook alleen maar mogelijk door het enthousiasme van onze trainers en vrijwilligers die vooruit willen met de TPP jeugdacademie.

Wil of ken jij ook iemand die deel wilt uitmaken van onze jeugd? Meld het dan via tppjeffrey@gmail.com of michaelta.tpp@gmail.com en dan maken we graag kennis met jullie!